שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא
אודות | צור קשר | פרסום באתר 

women

חסוך זמן וכסף!
שירות אישי למחפשי בעלי מקצוע לבית או לבניין!

המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

phon 072-2222150

פורום שיפוץ ובינוי, איטום ובידוד

מדור שיפוץ הבית  | מאמרים | קישורים | שאלות נפוצות | הודעות מנהל | פניה למנהל הפורום

שיפוצים - כל הנושאים הקשורים לשיפוצים, בעלי מקצוע מומלצים, קבלנים מומלצים וכל מה שעולה על הדעת בנושא זה. מנהל הפורום הוא מומחה בתחום זה וכדאי להעזר בשרותיו.
מנהל הפורום:
דורון ט.

פורום שיפוץ ובינוי, איטום ובידוד

שתף את התוכן ברשת


תוכן הודעה בפורום
תגובה בפורום | חזרה לפורום


זה אכן סיכסוך שנים נושא:
דורון ט נשלחה על ידי:
20/10/2012 16:33:00 בתאריך:
גוף ההודעה:
פני ליחידה לתרבות הדיור במקום מגוריך והתיעצי איתם מה ניתן לעשות
שתף חברים:

תגובות להודעה:

19/10/2012 19:40:00 shay4600001   זיפות הגג ודוד שמש   הודעה עם תוכן
אני מתגוררת בבנין בן 2 קומות ו- 2 דיירים. לפני כחמש שנים פיצל השכן מתחתיי את דירתו ויחידה אחת מתוך הדירה הושכרה. השכן הניח שני מזגנים התקין דוד שמש נוסף על הגג עבור הדירה שהשכיר ללא הסכמתי ועל גג הבית יש כרגע 2 מזגנים ו- 3 דודי שמש אחד שלי ושניים של השכן. שבוע שעבר קיבלתי הצעת מחיר על זיפות הגג. השכן מסרב לשלם את מחצית התשלום. אני הסברתי לו שאם הוא לא ישלם אני אתבע אותו. לגבי זיפות הגג אני יודעת שהוא מחוייב לשלם מחצית התשלום אבל מה החוק אומר לגבי דודי שמש. האם הוא יכול להניח עוד דוד שמש? האם אני יכולה להוריד את 2 דודי השמש והמזגנים? הוא טוען שהוא יכול להניח גם אם ירצה 12 מזגנים - האם דייר שמפצל את דירתו לדוגמא ל- 5 יחידות דיור יכול להציב על גג בית 5 דודי שמש נוספים?
19/10/2012 23:51:00 דורון ט   סיסוך שכנים      
ראשית אסור לפצל דירות פיצול דירות ללא אישור הרשות המקומית היא עברה על החוק וביחוד אם היא נעשתה לפני חמש שנים כך שאת יכולה לפנות לרשות המקומית והם כבר יטפלו בו בדרכם.
לגבי הנחת דוד נוסף ומזגנים על הגג אין שום מניע לעשות זאת כל עוד אין זה תופס שטח של יותר מחמישים אחוז משטח הגג מאחר והגג שייל לו בדיוק כפי שהוא שייך לך ואכן לפי החוק הוא חייב לשתתף בעלויות הזיפות ב-50% אם אתם רק שני דיירים
20/10/2012 09:17:00 shay4600001   סכסוך שכנים-זיפות הגג        
הבנין ישן שיש לו תוספות בניה. בשני הבתים קיימים פיצוצים בקירות ובחיבורי הבניה בתוספות. אצלי הוא פחות מאחר וכל חצי שנה אני משפצת אבל אצל השכן המצב גרוע יותר. האם שני המזגנים וכן גם הדוד הנוסף עלולים להוות בעיה בגין הפיצוצים בבנין? כמו כן, לשכן יש גינה עם צמחיה מתפסת והוא אינו מוכן לגזום בטענה כי אין לו אפשרות לגזום מלמעלה אלא הוא יכול אך ורק מלמטה. המצב מהווה מטרד של עכברים ומזיקים נוספים, בבית מתגוררים גם אבא חולה אלצהיימר.וביקשתי מהם כייגזמו והם סירבו מאותה טענה המצב קטסטרופלי - פניתי לרשויות והם הודיעו לי כי עלי לפנות למפקחת על בתים משותפים. יש לי צילומים מעל יותר מעשור שהם מזלזלים בבקשה שלנו. יש להם גגות אסבסט שבאחד מהם הם שמו יריעות ביטומניות האם גם אז זה מהווה סיכון בריאותי? איך פותרים בעיה מסוג זה. אני לא עובדת מובטלת חד הורית עם אבא חולה אלצהיימר במצב מתקדם והמצב בלתי נסבל. אשמח אם אקבל ייעוץ בנושא איך פותרים. בשיחות עם השכן זה עלה על שרטון ואינו מוכן לשמוע פרט לצעקות והתנערויות.
20/10/2012 16:33:00 דורון ט   ההודעה מוצגת     זה אכן סיכסוך שנים            
פני ליחידה לתרבות הדיור במקום מגוריך והתיעצי איתם מה ניתן לעשות

eyeweb בניית אתרים לעסקים