שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא
אודות | צור קשר | פרסום באתר 

women

חסוך זמן וכסף!
שירות אישי למחפשי בעלי מקצוע לבית או לבניין!

המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

phon 072-2222150

פורום משכנתא - ייעוץ ומיחזור

מדור כלכלה וצרכנות  | מאמרים | קישורים | שאלות נפוצות | הודעות מנהל | פניה למנהל הפורום

פורום משכנתא עוסק בנושא מיחזור משכנתא, תמהיל משכנתא, נטילת משכנתא חדשה, ריבית משכנתא, מסלולי משכנתא. בואו להתייעץ בפורום בפורטל בית משותף!
מנהל הפורום:
פליקס סנדל/מנהל הפורום.

פורום משכנתא - ייעוץ ומיחזור

שתף את התוכן ברשת

תוכן הודעה בפורום
תגובה בפורום | חזרה לפורום

סוג המשכנתא והצמדה נושא:
רונית איש נשלחה על ידי:
06/07/2011 14:29:00 בתאריך:
גוף ההודעה:
ראיתי שיש במזרחי משכנתא שגמישה לפי ההכנסה המשתנה, ואני ממש חושבת ללכת על זה.
אבל האם היא כדאית במידה ואני די בטוחה שאשאר במשרד בו אני עובדת עכשיו?
וגם רציתי לשאול אם כדאי או לא להצמיד למדד במידה ותקופת המשכנתא תעלה על 15 שנה? תודה!
שתף חברים:

תגובות להודעה:

06/07/2011 14:29:00 רונית איש   ההודעה מוצגת   סוג המשכנתא והצמדה   הודעה עם תוכן
ראיתי שיש במזרחי משכנתא שגמישה לפי ההכנסה המשתנה, ואני ממש חושבת ללכת על זה.
אבל האם היא כדאית במידה ואני די בטוחה שאשאר במשרד בו אני עובדת עכשיו?
וגם רציתי לשאול אם כדאי או לא להצמיד למדד במידה ותקופת המשכנתא תעלה על 15 שנה? תודה!
06/07/2011 21:37:00 פליקס סנדל/מנהל הפורום   גמישות היא יחסית ... וכל אחד מהבנקים נותן לה     
פרשנות משלו ובין היתר מטעמי שיווק, כך שלא צריך להתלהב יותר מד.

באשר לשאלתך קל יותר היה לי לענות לך במידה והיית מביא לפורום את הפרטים הנדרשים: הן בעשר לעסקה והן באשר למשפחה.
10/07/2011 15:17:00 רונית איש   תודה פליקס על התגובה        
ההכנסה שלנו היא 17 אלף נטו
אנחנו 4 נפשות, בעלי ואני ושני הילדים שלנו

המשכנתא שאנחנו רוצים לקחת היא בגובה של 700 אלף שקלים

מה אתה חושב?
תודה שוב
10/07/2011 19:09:00 פליקס סנדל/מנהל הפורום   אני מעריך שניתן לעמוד בתשלום כ-3700 - 4000 ש"ח קישוק מצורף להודעה           
(פחות מ-25% מהכנסות).

כשליש (בהתאם לנהלי בנק ישראל) הייתי לוקח בפריים ופורס לתקופה של 30 שנים, כ-15%-20% במשתנה כל 5 (ניתן להשיג בדיסקונט ריבית נמוכה יותר מ-2%) והשאר במסגרת תשלום החודשי הרצוי כשילוב בין קבועה צמודה וקבועה לא צמודה.

המינון תלוי בין היתר בריביות, כך שעליכם לבצע סקר שוק ומו"מ מול הבנקים.

תיעזרו במחשבוני משכנתא, מצ"ב:
12/07/2011 17:53:00 פליקס סנדל/מנהל הפורום   אני מעריך שתוכלו לעמוד בתשלום ע"ס כ-3800 ש"ח (פלוס           
- מינוס).

בהתאם לכך כשליש הייתי לוקח במסלול פריימי אותו יש לפרוס ל-30 שנים.

כ-15%-20% מסך משכנתא ניתן לקחת במשתנה כל 5 והשאר לשלב את קבועה צמודה וקבועה לא צמודה.

יש לשלב את התקופה בקבועות בהתאם לתשלום הרצוי.

אני נקווה שהייתי ברור, אם לא תשאלי בבקשה.
14/07/2011 12:35:00 רונית איש   תודה רבה על התשובה המסבירהקישוק מצורף להודעה              
הבנתי שיש סדנאת משכנתאות לכל הבנקים (של מזרחי) אז נראה לי שאני אלך לרכוש קצת ידע עצמאי
אולי אחרי שיהיו לי יותר מושגים ביד אוכל להתדיין איתך באופן מקצועי יותר

תודה רבה עזרת לי מאד
10/07/2011 19:16:00 פליקס סנדל/מנהל הפורום   מחשבוני משכנתאקישוק מצורף להודעה           
מצרף שוב את מחשבוני משכנתא, מכיוון שלא הצליח בתשובתי הקודמת.

eyeweb בניית אתרים לעסקים