שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא
אודות | צור קשר | פרסום באתר 

women

חסוך זמן וכסף!
שירות אישי למחפשי בעלי מקצוע לבית או לבניין!

המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

phon 072-2222150

פורום ביטוח כללי ובתים משותפים

מדור כלכלה וצרכנות  | מאמרים | קישורים | שאלות נפוצות | הודעות מנהל | פניה למנהל הפורום

הפורום יספק מידע והדרכה בכל הנוגע להגנת הדיירים וועד הבית בפני נזקים שעלולים להגרם לרכוש הפרטי והמשותף וכיצד למזערם. בניהול "המרכז לביטוח דירות ובתים משותפים", אלי בר-עוז.
מנהל הפורום:
אלי בר עוז.

פורום ביטוח כללי ובתים משותפים

שתף את התוכן ברשת

תוכן הודעה בפורום
תגובה בפורום | חזרה לפורום

תשלום מקופת הועד נושא:
אלי בר עוז נשלחה על ידי:
08/02/2013 17:24:00 בתאריך:
גוף ההודעה:
לדעתי היו צריכים לבצע גביה מיוחדת למלוא עלות השיפוץ מבעלי הדירות ולא להשתמש בקופת הועד
שתף חברים:

תגובות להודעה:

06/02/2013 00:00:00 שוכרת   תשלום עבור החלפת צנרת מדמי ועד   הודעה עם תוכן
שלום,
ועד הבית החליף את הצנרת הסולרית בבניין בו אנו שוכרים. מכיוון שהיו יתרות בקופת הועד, חצי מהסכום שולם מהקופה המשותפת וחציו נגבה מבעלי הדירות.
האם יכול ועד הבית להחליט שדמי הוועד שאני משלמת כשוכרת ישמש למטרה שהיא בבירור באחריות בעל הבית?
08/02/2013 09:34:00 זמי1   שאלה לפורום משפטי     
בדקי בחוזה שלך מה כתוב לגבי תשלומי ועד- האם כתוב למשל תשלומים שוטפים? לדעתי כל תשלום שלא לשוטף באחריות בעל הבית. כדי לסגור זאת בחוזה הבא שלך אם בעל הבית ולכתוב במפורש מי משלם עבור מה. אני הייתי מגלם הוצאות שוטפות כאלו בחוזה ובזה פותר את הבעייה והויכוחים.
זו באמת בעייה כי אנשים משכירים ושוכרים בלי לשים לב לבעייה שעלולה להיוצר. בכל ועד תמיד לוקחים עוד קצת , או הרבה, לחסכון או תשלום חד פעמי חריג אם יקרה, לדעתי לא השוכר צריך לשלם עבור "חיסכון" זה.
08/02/2013 17:24:00 אלי בר עוז   ההודעה מוצגת     תשלום מקופת הועד     
לדעתי היו צריכים לבצע גביה מיוחדת למלוא עלות השיפוץ מבעלי הדירות ולא להשתמש בקופת הועד
08/02/2013 17:24:00 אלי בר עוז   תשלום מקופת הועד     

eyeweb בניית אתרים לעסקים