שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא

חפש את אתר הדיירים שלך
אתרי דיירים לפרויקטים חדשים
מיוחד לחברי פורטל בית משותף: ערבי מכירות מיוחדים למעבר דירה. לחץ כאן למידע והצטרפות חינם

רענן גוטליב רהיטים

מיקומך: פורום דיירים --> רשימת ספקים--> רענן גוטליב רהיטים


רענן גוטליב רהיטים

"אני מאמין גדול בנוחות והקשבה לסגנון החיים בבית" 

במהלך עבודתי כמעצב נגעתי כמעט בכל תחום בעולם העיצוב.

אני דור 3 ליצרני רהיטים. שמי רענן גוטליב אני מעצב רהיטים ובעלים של חנות הרהיטים Gottlieb ברחוב הרצל 106 תל אביב, את הרהיטים הראשונים שלי בניתי עם סבא שלי שהיה נגר כבר בגיל 6 לבובות של האחיות שלי בלי ברגים, בלי מסמרים אפילו את הדבק היינו מרכיבים מקמח ומים.

מיד לאחר הצבא למדתי שלוש שנים עיצוב פנים ושבוע לאחר סיום לימודי פתחתי משרד לעיצוב. התנסיתי בתחומי עיצוב מגוונים החל מעיצוב נעליים, פרסומות, תפאורות להצגות ומופעים, בגדים, גופי תאורה ורהיטים, הקמתי את מוזיאון המדע בכפ''ס על מכשיריו ואפילו עיצבתי תערוכה במוזיאון ת''א .

בהמשך התמקדתי בתחום הריהוט במשך 20 שנים עבדתי וניהלתי חנויות וגלריות מובילות בעולם העיצוב הרהיטים הישראלי בניהם "טולמאנס" ו"הביטאט" ,"קרנדג'י" ו"פרוג'טי".

לפני שנה הגשמתי חלום של שנים וכמתנה לגיל ארבעים פתחתי את "Gottlieb" חנות הרהיטים שלי.

"מה שמנחה אותי זה לא למכור רהיטים אלא לעזור לאנשים לעשות החלטות נכונות"

חשוב לי לבחור ביחד עם הלקוחות שלי את הרהיט המושלם עבורם כזה שישרת אותם שנים רבות לכן בתהליך התכנון אני מתייחס לאורח החיים והאופי של הבית והמתגוררים בו, אני מעצב , מתכנן את כל סוגי הריהוט, ספות , כורסאות, מזנונים, שולחנות סלונים ואוכל, חדרי שינה וילדים, ארונות ומטבחים, מכול חומר ובכל גימור נדרש.

אני עובד עם מבחר בעלי המקצוע המובילים בארץ כל אחד בתחומו ובכך שומר גם על איכות גבוה של הרהיטים.

אני מייצר את הרהיטים רק פעם אחת ואתם הלקוחות צריכים לחיות איתם ליהנות מהם במשך שנים ולקבל את מלוא התמורה לכסף שלכם, לכן זה חייב להיות מוצלח ובמחיר שפוי.