שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא
אודות | צור קשר | פרסום באתר 

women

חסוך זמן וכסף!
שירות אישי למחפשי בעלי מקצוע לבית או לבניין!

המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

phon 072-2222150

פורום עיצוב ופאנג שואי

מדור שיפוץ הבית  | מאמרים | קישורים | שאלות נפוצות | הודעות מנהל | פניה למנהל הפורום

הפורום יעסוק בכל הנושאים, ההיבטים והלבטים בנושאי עיצוב הבית, הגינה והבית המשותף, יישום רעיונות עיצוב באמצעות חומרים, רעיונות לעיצוב תוך התחשבות במגבלות וכן עיצוב על פי תורת הפאנג שואי.
מנהל הפורום:
מיכל הופמן- מנהלת הפורום.

פורום עיצוב ופאנג שואי

שתף את התוכן ברשת


תוכן הודעה בפורום
תגובה בפורום | חזרה לפורום


קריסטלים נושא:
ילוש נשלחה על ידי:
30/04/2006 22:37:00 בתאריך:
גוף ההודעה:
א. לשם מה תולים קריסטלים בחדרים?
ב. כמה עולה ייעוץ של פאנג שוואי לבית? איך בוחרים יועץ?
ותודה על תשובתך
שתף חברים:

תגובות להודעה:

30/04/2006 22:37:00 ילוש   ההודעה מוצגת   קריסטלים   הודעה עם תוכן
א. לשם מה תולים קריסטלים בחדרים?
ב. כמה עולה ייעוץ של פאנג שוואי לבית? איך בוחרים יועץ?
ותודה על תשובתך
11/05/2006 00:21:00 מירב אייכלר - מנהלת פורום   בחירת יועץ, קריסטלים     
הפנג שואי הפופולרי (בניגוד לקלאסי) טוען כי קריסטל בעל פנים וחיתוכים רבים הוא בעל מאפיין אנרגטי חיובי. יש שאומרים שקריסטל זה מושך אליו ומרכז אנרגיה. אם תולים אותו ליד פתח כמו חלון - הקריסטל שובר את האור ויוצר מגוון של אורות בכל צבעי הקשת - דבר שמוסיף צבע ואור לחדר. בכך הוא אכן ממלא את החדר באנרגיה. אור זה סוג של אנרגיה, ואור טבעי הוא בהחלט מבורך.
מיקום של קריסטל באזור אחר אינו שונה ממיקום של קישוט או חפץ יפה אחר. הוא משפיע עלינו לטובה אך כך גם כל סמל או חפץ אחר שאנו אוהבים.

לגבי עלות של ייעוץ - הדבר תלוי בגודלו של הבית ובמיקומו. בנוסף, כמו השוואה של כל מוצר או שירות, המחיר משתנה בין יועץ ליועץ, הניסיון שיש לכל יועץ, היכן למד ובאילו שיטות הוא משתמש. גם חשוב מאוד לברר מראש מה התמורה שמתקבלת בסופו של ייעוץ. יש יועצים שמגיעים לבית, מעריכים אותו ונותנים פידבק קצר ובעל פה לדיירי הבית שנותרים פעורי פה ומבולבלים. יש אחרים שמעניקים אינפורמציה מורכבת שאדם שאינו מבין בפנג שואי אינו יידע כיצד ליישמה. חשוב לוודא כי בסופו של ייעוץ מתקבל דוח מפורט ויחד עם זאת פרקטי שמסביר היטב מהן הבעיות או היתרונות של הבית, וכיצד לאמץ את הפוטנציאל האנרגטי של הבית לטובת הדיירים (פתרון בעיות קיימות, רצונות הדיירים, צרכים ועוד) - כל זאת בהתאם לפנג שואי הקלאסי.
השיטה המורכבת והמעמיקה ביותר של הפנג שואי הקלאסי היא שיטת הכוכבים המעופפים שבודקת עבור כל בית בנפרד, ועבור כל אדם באופן פרטנ י את מפת האנרגיות של הבית. זו השיטה שאני משתמשת בה ואני ממליצה לך לוודא כי היועץ שמגיע אל הבית שולט בה ועושה בה שימוש. רצוי לבקש שמות של ממליצים מלקוחות קודמים ולשמוע את דעתם.

שלך,
מירב אייכלר
יועצת פנג שואיי

eyeweb בניית אתרים לעסקים