שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא
אודות | צור קשר | פרסום באתר 

women

חסוך זמן וכסף!
שירות אישי למחפשי בעלי מקצוע לבית או לבניין!

המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

phon 072-2222150

פורום ניהול מקצועי ועדי בתים

מדור ועד הבית  | מאמרים | קישורים | שאלות נפוצות | הודעות מנהל | פניה למנהל הפורום

ניהול ועד בית - "וועדי כל הבתים התאחדו". הפורום נותן ייעוץ מקצועי לועדי בתים חדשים וותיקים בכל הקשור לניהול ועד הבית. הזדמנות נדירה ליצור קשר בין ועדי בתים כדי לעזור האחד לשני במתן פתרונות בכל הקשור לניהול ועד הבית.
מנהל הפורום:
נאמ.

פורום ניהול מקצועי ועדי בתים

שתף את התוכן ברשת


תוכן הודעה בפורום
תגובה בפורום | חזרה לפורום


זימון אסיפה כללית נושא:
עמוש נשלחה על ידי:
12/04/2016 09:43:00 בתאריך:
גוף ההודעה:
סעיף 6 לחוק המקרקעין קובע שנציגות הבית המשותף חייבת לזמן אסיפה כללית אם דרשו זאת בעליהן של שליש מן הדירות לפחות.
מה עושים אם למרות פניה כזו של למעלה משליש הבעלים הנציגות מסרבת לזמן האסיפה הכללית ?
תודה,
עמי הופמן
שתף חברים:

תגובות להודעה:

12/04/2016 09:43:00 עמוש   ההודעה מוצגת   זימון אסיפה כללית   הודעה עם תוכן
סעיף 6 לחוק המקרקעין קובע שנציגות הבית המשותף חייבת לזמן אסיפה כללית אם דרשו זאת בעליהן של שליש מן הדירות לפחות.
מה עושים אם למרות פניה כזו של למעלה משליש הבעלים הנציגות מסרבת לזמן האסיפה הכללית ?
תודה,
עמי הופמן
20/04/2016 10:11:00 זמי1   שהם בעצמם יארגנו אסיפה בלי הועד     
אם עברו יותר מ-14 יום מותר לכם לכנס בלעדי הועד את האסיפה, לפרסם הודעה על לוח המודעות ולכל דייר בתיבת הדואר כי פעלתם לפי החוק והועד לא משתף פעולה.
להזהיר את הועד המכהן כי במידה וכך הדבר תפנו למפקח בתביעה נגדו.
אם הועד לא מבין שהוא חייב לפעול לפי החוק- עליו להתפטר.

eyeweb בניית אתרים לעסקים