שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא
אודות | צור קשר | פרסום באתר 

women

חסוך זמן וכסף!
שירות אישי למחפשי בעלי מקצוע לבית או לבניין!

המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

phon 072-2222150

פורום משפטי לוועדי הבתים

מדור ועד הבית  | מאמרים | קישורים | שאלות נפוצות | הודעות מנהל | פניה למנהל הפורום

פורום יעוץ משפטי - בתחום המשפטי בכל הנושאים הקשורים לבית המשותף, סיכסוך שכנים, רכוש משותף, סכסוכי שכנים ועוד. אין להתייחס לתשובות כייעוץ מבחינה משפטית אלא כסיוע להבהרת נושאים שונים בתחום זה בלבד. ניהול הפורום על ידי עו"ד עופר שחל המומחה בתחום הרכוש המשותף. את סיפרי "המדריך השלם לבית המשותף" ניתן לרכוש דרכי ישירות. ניתן לסמס למספר 0505255266 ולהזמין את הספר. מחיר 89 ₪. תוספת למשלוח בדואר רשום 16 ₪. תשלום במזומן או בהמחאה.
מנהל הפורום:
עורך דין עפר שחל.

פורום משפטי לוועדי הבתים

שתף את התוכן ברשת


תוכן הודעה בפורום
תגובה בפורום | חזרה לפורום


תביעת ועד קודם נושא:
מיכאל2906 נשלחה על ידי:
21/02/2016 12:03:00 בתאריך:
גוף ההודעה:
שלום רב,
מזה 7 שני אני וועד הבית. הוועד הקודם לא שילם את מסי הועד ותבעתי אותו גם על אי התשלום וגם דרשתי שיציג את דוח ההוצאות וההכנסות למשך 9 שנות כהונתו משנת 2000 ועד 2009. המפקחת פסקה שיציג את הנל וגם שישלם.
הנל הגיש ערעור למחוזי על התביעה הנל וביקש ״את יומו״ בבית המשפט.
במכתב ששלח לי בנוסף לערעור טען כי חלה התיישנות על הדוחות שלו ובנוסף דרש לראות את הדוחות שלי פתאום (לא שיש לי בעיה, הכל שקוף ותקין).
האם יש באמת התיישנות על שנות פעילותו כוועד? האם הוא יכול ככה לקחת כסף וזה מתיישן? איך לדעתך בית המשפט המחוזי יתייחס לערעור?
שתף חברים:

תגובות להודעה:

21/02/2016 12:03:00 מיכאל2906   ההודעה מוצגת   תביעת ועד קודם   הודעה עם תוכן
שלום רב,
מזה 7 שני אני וועד הבית. הוועד הקודם לא שילם את מסי הועד ותבעתי אותו גם על אי התשלום וגם דרשתי שיציג את דוח ההוצאות וההכנסות למשך 9 שנות כהונתו משנת 2000 ועד 2009. המפקחת פסקה שיציג את הנל וגם שישלם.
הנל הגיש ערעור למחוזי על התביעה הנל וביקש ״את יומו״ בבית המשפט.
במכתב ששלח לי בנוסף לערעור טען כי חלה התיישנות על הדוחות שלו ובנוסף דרש לראות את הדוחות שלי פתאום (לא שיש לי בעיה, הכל שקוף ותקין).
האם יש באמת התיישנות על שנות פעילותו כוועד? האם הוא יכול ככה לקחת כסף וזה מתיישן? איך לדעתך בית המשפט המחוזי יתייחס לערעור?
22/02/2016 09:03:00 דִּינה   אין אפשרות לטעון בפעם הראשונה להתיישנות, בערעור     
אם הוא לא טען להתיישנות בפני המפקחת הוא מנוע מלהעלות טענה זו בעבעור.
הדבר שנקבע בסעיף 3 לחוק ההתיישנות
ציטוט:

"3. אין נזקקים לטענת התיישנות אם לא טען הנתבע טענה זו בהזדמנות הראשונה לאחר הגשת התובענה."

22/02/2016 06:29:00 עורך דין עפר שחל   ת     
כדי לדעת איך המחוזי יתייחס לערעור צריך לעיין בערעור ובכל הניירת שקדמה לערעור.

eyeweb בניית אתרים לעסקים