שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא
אודות | צור קשר | פרסום באתר 

women

חסוך זמן וכסף!
שירות אישי למחפשי בעלי מקצוע לבית או לבניין!

המוקד לדייר של פורטל בית משותף דואג שבעלי מקצוע הוגנים ומקצועיים יתנו לך שירות. מלא את הטופס או התקשר אלינו לטלפון:

phon 072-2222150

פורום משפטי לוועדי הבתים

מדור ועד הבית  | מאמרים | קישורים | שאלות נפוצות | הודעות מנהל | פניה למנהל הפורום

פורום יעוץ משפטי - בתחום המשפטי בכל הנושאים הקשורים לבית המשותף, סיכסוך שכנים, רכוש משותף, סכסוכי שכנים ועוד. אין להתייחס לתשובות כייעוץ מבחינה משפטית אלא כסיוע להבהרת נושאים שונים בתחום זה בלבד. ניהול הפורום על ידי עו"ד עופר שחל המומחה בתחום הרכוש המשותף. את סיפרי "המדריך השלם לבית המשותף" ניתן לרכוש דרכי ישירות. ניתן לסמס למספר 0505255266 ולהזמין את הספר. מחיר 89 ₪. תוספת למשלוח בדואר רשום 16 ₪. תשלום במזומן או בהמחאה.
מנהל הפורום:
עורך דין עפר שחל.

פורום משפטי לוועדי הבתים

שתף את התוכן ברשת


תוכן הודעה בפורום
תגובה בפורום | חזרה לפורום


האם קול יחיד ל"מרבה דירות"? נושא:
Bdz נשלחה על ידי:
16/12/2015 23:47:00 בתאריך:
גוף ההודעה:
בעמוד261 בספרך "המדריך השלם לבית המשותף" נאמר שלעניין תמ"א הריסה ובינוי - מי שיש לו 30 אחוז ומעלה קולו ייספר פעם אחת. איפה אפשר למצוא לכך תמיכה בחוק?
שתף חברים:

תגובות להודעה:

16/12/2015 23:47:00 Bdz   ההודעה מוצגת   האם קול יחיד ל"מרבה דירות"?   הודעה עם תוכן
בעמוד261 בספרך "המדריך השלם לבית המשותף" נאמר שלעניין תמ"א הריסה ובינוי - מי שיש לו 30 אחוז ומעלה קולו ייספר פעם אחת. איפה אפשר למצוא לכך תמיכה בחוק?
17/12/2015 07:53:00 עורך דין עפר שחל   ת     
זה פשוט ציטוט של סעיף 4 לחוק פינוי ובינוי (פיצויים), תשס"ו-2006.
זו האסמכתא עצמה. החוק.
17/12/2015 08:07:00 Bdz   האם גם בהצבעות באסיפה יש הגבלת "מרבה דירות"        
אם בבית משותף אדם "מרבה דירות" יוצר מצב של רוב אוטומטי וקבוע - האם החוק מגביל את כוחו (לקבוע כל שירצה בבניין) ברוח הסעיף של הריסה ובינוי בתמ"א?

eyeweb בניית אתרים לעסקים