שלום אורח, לחץ להתחבר    הודעות אישיות    דף אישי    שכחתי סיסמא
אודות | צור קשר | פרסום באתר 

הצטרף לניוזלטר שלנו וקבל למייל עדכוני תוכן, מבצעים והטבות פעמיים בחודש
שם ומשפחה
דואר אלקטרוני
* הפרטים שתשלח לא יועברו לאף אחד!
מדריכים של פורטל בית משותף
ייעוץ משכנתאות - המדריך המלא ייעוץ משכנתאות - המדריך המלא
המדריך לדייר בבית המשותף המדריך לדייר בבית המשותף
ניהול ועד בית - המדריך ניהול ועד בית - המדריך
גינון בבית משותף ובגינת הגג גינון בבית משותף ובגינת הגג
עיצוב הבית - המדריך המלא עיצוב הבית - המדריך המלא
חשמל בבית המשותף ובדירות מגורים חשמל בבית המשותף ובדירות מגורים
ניהול משק הבית ניהול משק הבית
ביטוח - מדריך לדייר ולועד הבית ביטוח - מדריך לדייר ולועד הבית
שיפוץ דירות ובתים משותפים - מדריך שיפוץ דירות ובתים משותפים - מדריך
נדלן המגזין לנדל"ן
ליקויי בניה - המדריך לדייר ליקויי בניה - המדריך לדייר
מיגון ובטיחות מיגון ובטיחות
טיולים בשבת בבוקר עם הילדים טיולים בשבת בבוקר עם הילדים
בעלי מקצוע לבית - המדריך לבחירה נכונה בעלי מקצוע לבית - המדריך לבחירה נכונה
תמ תמ"א 38 - המדריך לדייר ולועד הבית

אודות בית משותף


בין אם רכשתם דירה מקבלן או פרוייקט מגורים, בין אם אתם שייכים לקבוצת רכישה, הרחבת יישובים, גרים בשכונת מגורים או בית משותף, האתר הזה מיועד לכם.
"בית משותף" הנו מיזם פרטי מקורי, אתר המוקדש לקהילות הדיירים. הקהילות בבית משותף מהוות מקום מפגש לדיירים לצורך החלפת מידע, דעות ורעיונות. כאן תוכלו להקים "בית וירטואלי", פורום דיירים ומקום מפגש קבוע בו תוכלו להעלות רעיונות חדשים, לשאול, להשיב ולהתייעץ בנושאים הקשורים לדיור וקהילה, לשלוח ולקבל הודעות.

הרעיון שמאחורי בית משותף


הרעיון שמאחורי בית משותף הוא פשוט: לתת לרוכשים דירות בפרויקטים, לוועדי בתים ודיירים בבניינים משותפים מקום מפגש קבוע באינטרנט, שיהיה נגיש מכל מקום ובכל זמן, כדי להתבטא, להחליף מידע ורעיונות שונים בכל נושא על ידי הקצאת מיקום ייחודי באתר לכל קהילה ועם זאת לספק להם אתר תוכן ושירותים משותפים לכולם: אינדקס לבתי עסק ובעלי מקצוע, לוח קונים ומוכרים יד שנייה, פורומים ומאמרים מקצועיים, לוח חדשות בנושאי דיור וקהילה ועוד כאשר האתר יתבסס על שיתוף פעולה בין הגולשים לבין עצמם ובינם לבין צוות בית משותף. כל זאת ללא כל עלות של פיתוח והקמת אתר האינטרנט, תחזוקה שוטפת, דומיין, אחסון או כל שירות אחר הניתן באתר. כל מה שיש לעשות זה רק להירשם וליידע את שאר הדיירים!


השרותים של בית משותף


אתרים קהילתיים לדיירים אתרי הדיירים מאפשרים בלחיצת כפתור הקמת קהילות דיירים, קהילות עבור שכונות, בניינים משותפים, פרוייקטים לבניה, הרחבת יישובים, קבוצת רכישה ואף חברות לניהול בניינים משותפים בהם ניתנת הבמה לשיתוף פעולה. אתרי הדיירים כוללים מערכת פורום ורשימת החברים כולל אפשרויות שליחת מסרים אישיים בין החברים, לוח הודעות אינטרקטיבי, קישורים משותפים, ואפשרות להזנת מרכזים קהילתיים סביב הקהילה. כל אתר קהילתי שכזה הוא למעשה אתר העומד בפני עצמו למעט שם מתחם עצמאי. את הקהילות ניתן לנהל דרך ממשק ניהול מיוחד על ידי מנהל הקהילה, ניתן גם לסגור את הקהילה לחברים בלבד.


מערכת מסרים אישיים תוכלו ליצור קשר אישי בין הגולשים, באמצעות כתיבת הודעות אישיות. לכל משתמש רשום נפתחת אוטומאטית תיבת הודעות אליה הוא יקבל את ההודעות. הודעה על קבלת הודעה כזאת תגיע אל הדואר אלקטרוני שיימסר בעת הרישום לאתר (ואינו גלוי לגולשים באתר). אנא קרא בעיון את תנאי השימוש לגבי כללי הכתיבה.


מאגרי מידע בנושאים שונים צוות הפורטל הקים מערכת מידע ענפה בצורת מאמרים מקצועיים, מדריכים לבית ולגינה. מאמרים שנכתבו על ידי צוות המערכת והגולשים באתר, קישורים לכתבות שפורסמו ברחבי האינטרנט בנושאים שונים וקישורים לאתרים בנושא.


פורומים מקצועיים בפורטל יש מערכת פורומים לדיירים ייחודית המקיפה בנושאי הדיון שלה את הבית והבית המשותף ומנוהלת על ידי מומחים ובעלי מקצוע בתחומים: ועד הבית, ביטוח לדירה והרכוש המשותף, ייעוץ משפטי לועד הבית , עשה זאת בעצמך, ייעוץ משפטי לקויי בניה, חשמל ותאורה, שיפוץ ובינוי - איטום ובידוד, גינון, משכנתאות ונדל"ן.


מדריך בעלי מקצוע במדריך בעלי מקצוע רשומים בעלי מקצוע ועסקים הנוגעים אך ורק למהות האתר. השתדלנו לבחור את העסקים הרשומים בקפידה רבה.


לבעלי מקצוע: פרסום עסקים בחינם או קידום דפי העסק שלך בתשלום סמלי.


מערכת הצעות מחיר באמצעות מערכת הצעות מחיר ניתן לבקש הצעות מחיר לעבודות שונות הקשורות לבית ולבניין. תוכלו לראות מתוך מבחר הקטגוריות את זו המתאימה לכם ומערכת האתר תדאג להפיץ את בקשתכם לבעלי המקצוע הרשומים בה ומתאימים לבקשתכם. אנו גם מפעילים תכנית שותפים לבעלי אתרים בה ניתן להתקין את המערכת באתרים שותפים והאתר השותף מתוגמל. המערכת כוללת גם מערכת ניהול ודוחות עבור השותפים.


סוגרים הכל לדירה: המחלקה המיוחדת שלנו לדיירים לפני הכניסה לדירה חדשה או יד שנייה, לדיירים המשפצים  - לכולם, אנו מסייעים בקניות מרוכזות לכל צרכי הבית כגון מוצרי חשמל, סורגים, רשתות נגד יתושים, הובלות ועוד והכל במחירים קבוצתיים. לקבלת פרטים נוספים והצטרפות:סוגרים הכל לדירה


 לקבלת פרטים על שיתופי הפעולה, לחץ כאן עזרה אם נתקלת בבעיה כלשהי במהלך גלישתך באתר, באפשרותך להיעזר בדף שאלות ותשובות לפתרון מהיר ומיידי.


צור קשר לכל שאלה, הצעה או הערה תוכלו לפנות אלי דרך כיתבו אלינו.


eyeweb בניית אתרים לעסקים